***تالار گفتمان رایگان دانلود برنامه ***
* سلام به شما دوست عزیز *

* شما در این تالار عضو نیستید در این صورت به تمام ویژگی های تالار دسترسی نخواهید داشت!! *

** برای دسترسی به تمام امکانات تالار هر چه زودتر عضو شوید!! **
** عضویت این تالار در کمتر از 1 دقیقه صورت می گیرد **
*** توجه: در نوشتن ایمیلتان دقت کنید چون در صورت فراموشی رمز عبور لینک فعال سازی رمزتان به خودتان ارسال می گردد ***

*** دوستان فعال سازی عضویت شما بصورت خودکار صورت می گیرد فقط باید منتظر گروه بندی خود باشید که تا 48 ساعت بعد از عضویت شما صورت می گیرد ***

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

* سلام به شما دوست عزیز *

* شما در این تالار عضو نیستید در این صورت به تمام ویژگی های تالار دسترسی نخواهید داشت!! *

** برای دسترسی به تمام امکانات تالار هر چه زودتر عضو شوید!! **
** عضویت این تالار در کمتر از 1 دقیقه صورت می گیرد **
*** توجه: در نوشتن ایمیلتان دقت کنید چون در صورت فراموشی رمز عبور لینک فعال سازی رمزتان به خودتان ارسال می گردد ***

*** دوستان فعال سازی عضویت شما بصورت خودکار صورت می گیرد فقط باید منتظر گروه بندی خود باشید که تا 48 ساعت بعد از عضویت شما صورت می گیرد ***
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

درباره ی windows se7en

4 مشترك

درباره ی windows se7en Empty درباره ی windows se7en

پست من طرف Admin السبت مارس 20, 2010 5:30 am

مایكروسافت پس از موفقیتی كه در تولید 2 سیستم عامل بسیار موفق خود یعنی Windows XP و Windows Server 2003 به دست آورد، تصمیم گرفت كه پروژه جدید و بسیار متفاوتی را آغاز نماید. این پروژه جدید كه یك سیستم عامل جدید بود در سال 2000 میلادی شروع شد و با Codenameی به نام Blackcomb چشم به دنیای مایكروسافت و محققان و برنامه نویسان آن گشود. پس از چند سال تحقیق و مطالعه مایكروسافت هدف خود را برای ساخت Blackcomb دقیقن مشخص نمود. این نوزاد باید دارای توانایی‌های جدیدی میبود كه یكی از پیشرفته ترین و مهم‌ترین آنها تكنولوژی‌ به نام WinFS بود.

. در اوایل سال 2003 مایكروسافت پس از ناخیر كوتاهی كه در پروژه پیش آمد نسخه كوچكی از Blackcomb را با Codenameی به نام Longhorn تولید نمود. در اواسط سال 2003 مایكروسافت Longhorn بخشی از توانا‌یی‌های كه اساسن برای Blackcomb در نظر گرفته شده بود را به ارث برد. از جمله این توانایی‌های به ارث برده می‌توان به WinFS و Desktop Windows Manager و Component های جدید بر اساس Net Framwork. نام برد. (بعد ها بر اساس ویندوز Longhorn ویندوز Vista تولید نهایی شد)

. در تابستان 2003 كه برای مایكروسافت به "تابستان كرم‌ها" مشهور شد، مایكروسافت شاهد حمله گسترده كرم‌ها (نوعی ویروس هستند) به تمامی سیستم عامل‌های خود شد. مشهورترین این ویروس‌ها Blaster و Sobig و Welchia بودند. به همین دلیل مایكروسافت تغییری در اولویت‌های خود دارد و پروژه Longhorn را موقتن متوقف نمود و شروع به ساخت Service Pack برای ویندوز‌های XP و Server 2003 نمود.

. مایكروسافت در سپتامبر 2004 پروژه Longhorn را از پایه دوباره شروع به كار نمود. (reset نمود). تا اینكه در سال 2006 مهمترین featuresهای ویندوز Vista (نام نهایی Longhorn) را كنار گذاشت و همچنین نام پروژه Blackcomb را به نام Vienna تغییر داد. با اینحال، مایكروسافت با توجه به تمامی این مسائل Windows Vista را منتشر نمود ولی در همان سال‌ها و در تاریخ 20 Jun سال 2007 رسمن اعلام نمود كه "نام نسخه بعدی سیستم عامل، فعلن در درون كمپانی به Windows 7 خوانده می‌شود" این نام همانند همیشه چندین ماه قبل از این اعلام رسمی به بیرون درز نموده بود.

. تا اینكه در تاریخ 13 اكتبر 2008 Mike Nash نایب رئیس مدیر تولید مایكروسافت رسمن نام Windows 7 را نام رسمی و نهایی پروژه Vienna به این شكل نامید:

The decision to use the name Windows 7 is about simplicity. Simply put, this is the seventh release of Windows, so therefore Windows 7 just makes sense.

Coming up with an all-new 'aspirational' name does not do justice to what we are trying to achieve, which is to stay firmly rooted in our aspirations for Windows Vista, while evolving and refining the substantial investments in platform technology in Windows Vista into the next generation of Windows.o

. اما به دلیل آنكه این شماره 7 در نام Windws برای اكثر كاربران نامفهوم و كیچ كننده بود دوباره در 14 همان برج سخنانی فراز نمودند در احوال تشریح نام نوزادی كه كم كم داشت توان رو پا ایستادن میافتندی!:
o

oThe very first release of Windows was Windows 1.0, the second was Windows 2.0, the third Windows 3.0. Here's where things get a little more complicated. oFollowing Windows 3.0 was Windows NT which was code versioned as Windows 3.1. Then came Windows 95, which was code versioned as Windows 4.0. Then, Windows 98, 98 SE and Windows Millennium each shipped as 4.0.1998, 4.10.2222, and 4.90.3000, respectively. So we're counting all 9x versions as being 4.0.
oWindows 2000 code was 5.0 and then we shipped Windows XP as 5.1, even though it was a major release we didn't want to change code version numbers to maximize application compatibility. That brings us to Windows Vista, which is 6.0.
oSo we see Windows 7 as our next logical significant release and 7th in the family of Windows releases...There's been some fodder about whether using 6.1 in the code is an indicator of the relevance of Windows 7. It is not. Windows 7 is a significant and evolutionary advancement of the client operating system. It is in every way a major effort in design, engineering and innovation. The only thing to read into the code versioning is that we are absolutely committed to making sure application compatibility is optimized for our customers.o

. بیلی جون (همان Bill Gates مشهور و پولدار!) در یك مصاحبه اعلام نمود كه " در این سیستم عامل جدید كاربران در مركز هدف این سیستم عامل قرار دارند!" [پس ما تا حالا كجای سیبل مایكروسافت بودیم!؟!؟ (IgImAx)] هم چنین از نكات جالبی كه بعدن توست یكی از مهندسین ویندوز 7 اعلام شد این بود كه " كمپانی برای مدت‌ها به كمك برنامه‌های Utility موجود در درون سیستم‌عامل‌های مختلف به ردیابی و اندازه گیری بازدهی و سرعت بخش‌های مختلف یك سیستم عامل در انجام امور عمومی‌شان بپردازند تا به كمك این اطلاعات این داده‌ها چنین بخش‌هایی را كه نیاز به بازنویسی و بهبود نیاز دارند را در سیستم عامل جدید دوباره سازی نموده و به شكلی آنها را باز نویسی نمایند كه باعث كاهش بازدهی نشوند."

. همچنین در 16 اكتبر 2008 CEO مایكروسافت Steve Ballmer اعلام كرد كه: "ویندوز 7 مشكل سازگاری با سیستم عامل قبلی خود نخواهد داشت برعكس ویندوز Vista كه اینچنین بوده!" و همچنین به این نكته اشاره كرد كه "به دلیل رابطه‌ای كه بین ویندوز 7 و ویندوز ویستا هست [از لحاظ تاریخچه‌ای كه عرض شد] در واقع ویندوز 7 یك ویندوز ویستای بهبود یافته و بیشرفته خواهد بود.

. در 27 دسامبر 2008 اولین نسخه بتای ویندوز 7 به بیرون درز كرد و بر اساس تست سایت ZDNet این ویندوز در بعضی از زمینه‌ها مهم از لحاظ سرعت از ویندوز XP و Vista بهتر بوده. این زمینه‌ها همانند، زمان Boot شدن و Shotdown ویندوز و سرعت كار با فایل‌ها و همچنین باز نمودن برنامه‌ها بوده.
Admin
Admin
مدیر تالار
مدیر تالار

تعداد پستها : 884

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

درباره ی windows se7en Empty رد: درباره ی windows se7en

پست من طرف eminem الثلاثاء مارس 23, 2010 7:08 am

مرسی از زحمتی که کشیدی
eminem
eminem
مدیر تالار
مدیر تالار

تعداد پستها : 55

پست من طرف Admin الثلاثاء مارس 23, 2010 9:56 am

eminem نوشته است:مرسی از زحمتی که کشیدی
خواهش میکنم
Admin
Admin
مدیر تالار
مدیر تالار

پست من طرف MIL@D الأربعاء مارس 31, 2010 6:29 am

آقا اين ويندوزش هم سرعتش بالاست همينكه خوشگله ولي بد بختي من يه بار نصب كردم اينقدر كار باهاش آدم و عصبي ميكردفرداش دوباره رفتم سروقت همون سرويس پك خدمون
MIL@D
MIL@D

تعداد پستها : 698

پست من طرف Admin الخميس أبريل 01, 2010 8:14 am

khande khande khande
Admin
Admin
مدیر تالار
مدیر تالار

پست من طرف ahmadking الأحد أبريل 04, 2010 12:48 pm

be nazar man ba tamam moshkelat vista bazam behtar az seven hast!
Evil or Very Mad
ahmadking
ahmadking

تعداد پستها : 34

پست من طرف Admin الأحد أبريل 04, 2010 3:13 pm

na baba in se7en kheyli karesh doroste
estefade dorost azash kon mifahmi Sad Cool
Admin
Admin
مدیر تالار
مدیر تالار

پست من طرف ahmadking الأحد أبريل 04, 2010 3:27 pm

king
ahmadking
ahmadking

پست من طرف Admin الأحد أبريل 04, 2010 4:06 pm

ahmadking نوشته است:king

dadash in yani chi
Admin
Admin
مدیر تالار
مدیر تالار

پست من طرف MIL@D الإثنين أبريل 05, 2010 8:07 am

yani natonest estefadeye dorost bokone
MIL@D
MIL@D

پست من طرف MIL@D الإثنين أبريل 05, 2010 8:07 am

yani natonest estefadeye dorost bokone Surprised
MIL@D
MIL@D

پست من طرف Admin الإثنين أبريل 05, 2010 12:51 pm

dadash manzurame bayad balad bud ta azash be khubi beshe estefade kard albate ziyad ham mohem nist chon kar bahashasune
Admin
Admin
مدیر تالار
مدیر تالار

پست من طرف ahmadking الثلاثاء أبريل 06, 2010 11:49 am

man nagoftam kar bahash sakhte ama microsoft win vista ro pichunde esmesho gozashte win 7 sigar
ahmadking
ahmadking

پست من طرف Admin الثلاثاء أبريل 06, 2010 2:00 pm

dadash vista hamun seves
hast chon vista daraye moshkelat
mogholade ziuad bud in se7en
ro dad ta gandesh pushunde beshe

Sad
Admin